OrganicEra Organik Yenidoğan Set - 4 Parça , Bordeaux Melange (9Y01U1280013)

Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)

100 % Organik Pamuktan üretilmiş 4 parça yeni doğan seti, bordo melanj ip kullanılarak üretilmiştir. Ceket çift katlı interlok kumaştan üretimiştir; ceketin dışı puantiyeli, içi çizgilidir. Patikli pantolon bordo- beyaz çizgili ribanadır. Pantolonun beli katlamalıdır ; hem çift kat hem de yukarı doğru çekerek tek kat olarak kullanılabilir. Setin içerisinde ayrıca zarf yaka kısa kollu body ve çift taraflı kullanılabilen bir şapka mevcuttur. Cekette kullanılan düğmeler ahşaptır. 

sertifika
%20

Yıkama : 30 derece, narin yıkama yapmanızı, düşük ısıda ütülemenizi tavsiye ederiz. Ürün organik olduğu için koruyucu apre içermez; kurutma makinesine atmamanızı ve ağartıcı kullanmamanızı rica ederiz. 

Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve denetlenerek“ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. .

OrganicEra ürünlerinin üretiminin hiçbir aşamasında genetiği değiştirilmiş tohumlar, tarım ilaçları, zehirli gübreler, formaldehit ve metal içeren boyalar kullanılmamıştır. Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve ürünler uluslararası denetim şirketleri tarafından “ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. GOTS organik tekstil ürünlerinin her aşamasındaki ( pamuk, iplik ve kumaş üretimi, boyama ve baskı işlemleri, nakış ve konfeksiyon ) üretim süreçlerini belirleyen, işçilerin çalışma koşulları gibi sosyal kriterleri de kapsayan uluslararası geçerli bir standarttır.

OrganicEra, on yılı aşkın süredir Türkiye’de bebek, çocuk ve aileleri için sağlıklı ürünler üretiyor. Vizyonumuz, annelerin kalitesine güvendiği, kullanıp memnun kaldığı, tasarımını sevdiği ürünleri “organik sertifikalı” olarak üretebilmek. Pamuğumuzun nerden geldiğini, kıyafetlerimizi kimin hangi koşullarda ürettiğini önemsiyoruz. Tarladan, bitmiş ürüne kadar tüm süreçlerin; kumaşlarımızın boyanması, desenlerin basılması, nakış işlemleri, dikim işlemlerinin GOTS sertifikalı üreticilerde, GOTS standartlarına uygun bir şekilde yapılmasına dikkat ediyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

OrganicEra Organik Yenidoğan Set - 4 Parça , Bordeaux Melange

YENİ DOĞAN

OrganicEra