KARGO VE TESLİMAT

Teslimat Bilgileri

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin İstanbul'a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Geç teslim edilecek ürünler size mail yoluyla bildirilecek, stokta olmayan ürünler söz konusu olduğunda siparişiniz iptal edilecektir.

Kargo ve Ücretlendirme

Yurtiçinden verilen siparişler UPS Kargo ile ulaştırılmaktadır. Siparişinizin büyüklüğüne göre değişmek koşulu ile gönderim bedeli yurtiçi ortalama 30 TL (KDV dahil)'dir. Kusuru / hatası olmayan ürünlerin, Iade ve değişim nedeni ile geri gönderilmesinden doğacak taşıma ücretinden müşterilerimiz sorumludur.

Satın aldığınız ürünün hasarlı veya yanlış olması durumunda:

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı teslim edilen ürün farklı ise; irsaliye ve fatura ile birlikte ödemeli olarak paketi anlaşmalı olduğumuz UPS ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda 0 212 234 35 56 no'lu telefonu arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kusuru / hatası olmayan ürünlerin, Iade ve değişim nedeni ile geri gönderilmesinden doğacak taşıma ücretinden müşterilerimiz sorumludur.

Sipariş eksik teslim edilirse:

Bu durumda 0212 234 35 56 no'lu telefondan bize ulaşarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR