OrganicEra Organik Uzun Kollu T-shirt Bebek Body, Çizgili , Bordo Melanj (9K01U1070012)

Fiyat : ₺275,00(KDV Dahil)

OrganicEra Organik Uzun Kollu Tshirt Body, Bordo Melanj Çizgili % 100 Organik Pamuk, 30/1 Melanj ip kullanılarak üretilmiştir.

T-shirt: Organik suprem kumaş

Body: Organik ribana kumaş T-shirt'un içine dikilmiş olan body ile beraber, tek parça bir üründür.

OrganicEra Bordo Melanj Çizgili uzun kollu body t-shirt body, organik pamuktan yapılmış yumuşak kumaşıyla bebeniğin narin teni için saf bir seçimdir. Annelerin en sevmediği konulardan birisi de; yakanın içinden bebek bodysinin gözükmesidir. Uzun kollu t-shirt ve body tek bir ürün olarak birlikte dikildiği için 2 katmanlı görünümüyle oldukça etkileyicidir ve  sizi iki ayrı parça giydirmekten kurtarır.

T-shirt kısmı düz, body kısmı çizgili kumaştan üretilmiştir. Kullanılan çıtçıtlar nikel içermez.

sertifika

Yıkama : 30 derece, narin yıkama yapmanızı, düşük ısıda ütülemenizi tavsiye ederiz. Ürün organik olduğu için koruyucu apre içermez; kurutma makinesine atmamanızı ve ağartıcı kullanmamanızı rica ederiz. 

Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve denetlenerek“ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. .

OrganicEra ürünlerinin üretiminin hiçbir aşamasında genetiği değiştirilmiş tohumlar, tarım ilaçları, zehirli gübreler, formaldehit ve metal içeren boyalar kullanılmamıştır. Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve ürünler uluslararası denetim şirketleri tarafından “ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. GOTS organik tekstil ürünlerinin her aşamasındaki ( pamuk, iplik ve kumaş üretimi, boyama ve baskı işlemleri, nakış ve konfeksiyon ) üretim süreçlerini belirleyen, işçilerin çalışma koşulları gibi sosyal kriterleri de kapsayan uluslararası geçerli bir standarttır.

OrganicEra, on yılı aşkın süredir Türkiye’de bebek, çocuk ve aileleri için sağlıklı ürünler üretiyor. Vizyonumuz, annelerin kalitesine güvendiği, kullanıp memnun kaldığı, tasarımını sevdiği ürünleri “organik sertifikalı” olarak üretebilmek. Pamuğumuzun nerden geldiğini, kıyafetlerimizi kimin hangi koşullarda ürettiğini önemsiyoruz. Tarladan, bitmiş ürüne kadar tüm süreçlerin; kumaşlarımızın boyanması, desenlerin basılması, nakış işlemleri, dikim işlemlerinin GOTS sertifikalı üreticilerde, GOTS standartlarına uygun bir şekilde yapılmasına dikkat ediyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR