YENİDOĞAN ÜRÜNLERİ

Markalar

Fiyat Aralığı

Sıralama

Organik Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri

Kuşkusuz bir bebek sahibi olmak, dünyanın en güzel şeylerinden biridir. Anne karnından çıkan ve dış dünyayla tanışan bebeğinizin bakımı için oldukça hassas bir tavır içerisine girebilirsiniz. Bebeğiniz için en iyisini isterken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler olabilir. Özellikle yeni doğan bebek kıyafetleri seçimi önemli konulardan bir tanesidir. Terletmeyen ve yumuşak dokulu ürünleri tercih ederek onların daha rahat ve sağlıklı bir gelişim dönemi geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Minicik vücutlarına uygun organik yeni doğan bebek kıyafetleri ile bebeğinize kaliteli ve doğal bir kumaş yapısına sahip ürünlerle giydirebilirsiniz. Bebeğinizin bu ürünlerin içerisinde rahat hareket edebilmesi de oldukça önemlidir. Bebeğinizin kas ve kemik gelişimine engel olmayacak esnek yapıdaki ürünlere yönelebilirsiniz. OrganicEra, ihtiyacınız olan giysilere ulaşmanız ve sahip olmanız konusunda en büyük yardımcılarınızdan bir tanesidir.

Yenidoğan bebek kıyafetleri arasında, hastane çıkışı ürünleri, tulumlar, minik ince ceketler, patikli pantolonlar, patikler, bodyler ve bebek şapkaları yer alır. Set halinde sunulan ürünleri tercih edebileceğiniz gibi tek parça halindeki ürünleri de tercih edebilirsiniz. Alt ve üst takımları tekli halde tercih edebileceğiniz gibi aksesuar olarak bebek eldiveni ve bebek şapkası gibi ürünlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cıvıl Cıvıl ve Renkli Organik Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri

Pembe çizgili bir patikli tulum içerisinde bebeğiniz, oldukça sevimli olacaktır. Erkek bebekler içinse mavi çizgili modellere göz atabilir veya daha tarafsız renkleri tercih edenler için Gri&Beyaz renklerine sahip ürüni sipariş verebilirsiniz. Kruvaze ceket modellerinde; pembe, mavi, beyaz tonlarına sahip ürünlere göz atabilirsiniz. Patikli pantolonlar, organik yeni doğan bebek kıyafetleri arasında yer alan bir diğer ürün çeşididir. Kimono yaka bodyleri bebeğiniz için farklı alternatifler halinde sizlere sunulur. Pembe, mavi ve gri-beyaz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bebekleriniz için tamamı organik bu ürünlere eklenen patikler ise minicik ayakları için tasarlanmış özel ürünlerdir. Farklı desenlere sahip önlüklere de OrganicEra güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Birbirinden tatlı ve hoş bebek şapkalarına bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Uyku vaktinde bebeğinize eşlik edecek tulumlara göz atabilir, tshirt çeşitleri ile daha sıcak ve ılık havalarda bebeğinize uygun kıyafetleri inceleyebilirsiniz. %100 pamuktan oluşan OrganicEra ürünleri, bebeğinizin hassas cildine ve narin vücut yapısına uygun bir şekilde üretilmektedir. Hastane çıkışı setleri tercih etmek, yeni doğan bebeğiniz için ayrı ayrı parça arama derdinden sizi kurtarabilir. Diğer tekli parçalarla zamanla bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz organik yeni doğan kıyafetleri tamamlayabilir ve onun rahat edeceği giysilere sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyaç duyacağı tüm kıyafetler ve bebek bakım ürünleri için OrganicEra online alışveriş mağazası size yardımcı olacaktır. Site üzerinde yer alan uygun fiyatlı ürünleri keşfetmek ve OrganicEra’nın ebeveynler, çocuklar ve bebekler için oluşturulmuş dünyasına göz atmak için bir tık yeterlidir.