Bebek patikleri

Bebekler dünyaya gelmeden önce tatlı telaşlar içinde yeni doğacak bebek için elle örülen patikler tarihe karışmak üzere. Çünkü artık insanlar emek göstermek yerine hazır giyim sektörü sayesinde ürünün bedelini ödeyip hemen satın alıyorlar. Ancak çok az bir yerde bebek patikleri örme geleneği sürüyor. Burada da devreye bebeklere doğru patiği seçmek kalıyor. İnsanlar tüm hastalıkları ayaktan alırlar. Bu yüzden soğuk almaması için bebeğiniz kaliteli bebek patikleri giymelidir. Hazır giyim sektöründe üretilen kaliteli patikler rahatlık ve modayı birleştiren, şık tasarımları olan ürünlerdir.

Organik Bebek Patikleri

Bebek doğduğu andan itibaren sürekli gelişim içindedir. Gelişim en hızlı 0-6 ay arasında olur. Bu yüzden bebeğinize aldığınız bir patik bir süre sonra ayağını sıkabilir, dar olabilir ve terletmeye başlayabilir. Sert ve ayak terleten bebek patikleri sağlık açısında sakıncalıdır. Bebek patikleri yumuşak yapıya sahip olmalıdır. Yumuşak patikler bebeğinizin şık görünmesine ve soğuk kış günlerinde ayağını sıcacık yapmasına sebep olur. Artık bebek patikleri çok modern yapıda üretiliyor. Bu yüzden bebeğinizin patikleri her kıyafetle uyumlu olmalı. Şimdi moda bebeği patikten şapkaya ve mendile uyum içinde giydirmek. Bu yüzden zarif patik modellerini tercih etmelisiniz. Patikler bebeklerin ilgisini çekmek adına özel olarak tasarlanan baskıları barındırırlar.

Örgü Bebek Patik Modelleri

Bebeğinize alacağınız patik sert yapıda olmamalıdır. Sert yapıda olan patikler bebeğinizin ayağını yoracaktır. Ayrıca tabanı kaydırmaz özellikte olmalıdır. Bu özellik olmazsa kayma sonucu bebeğiniz kazalara maruz kalabilir. Bunun yanında terleme yapmayan ve sentetik olmayan kumaşlardan üretilen bebek patikleri tercih etmelisiniz. Hava alan kumaşlardan oluşan patikler bebeğinizin ayaklarının terlemesine engel olur ve mantar oluşumu görülmez. Sitemizde bebeğinize en uygun bebek patikleri inceleyebilirsiniz.