Sıralama

Bebek Bakım Seti

Küçük ve kırılgan bir yapıya sahip olan bebeğiniz, belirli bir yaşa kadar sizin bakımınıza ve ilginize ihtiyaç duyar. Bebek sahibiyseniz veya bir bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız, onların bakımı için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bebeğiniz ve kendiniz için bir bebek bakım seti hazırlayabilir ve onun minik bedenine gereken hassasiyeti gösterebilirsiniz. Bebeğinizin bakımı için ihtiyaç duyduğunuz ürünler, birçok kategori altında toplanacaktır. Bebek yağları, nemlendiriciler, bebek şampuanları, pişik kremleri, bebeğiniz için diş fırçaları, diş macunları, alt açma çantaları, losyonlar, güneş koruyucular bebek bakım seti oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız ürünler arasında yer alır.

Evinizin neşe ve huzur kaynağı olan bebeğiniz için aynı zamanda doğru kalitede ürünleri seçmek de önemlidir. Kimyasallardan arınmış ve onların hassas vücuduna zarar vermeyecek bakım ürünleri tercih etmeniz önerilir. Organik bebek bakım setleri ile bebeğinizin narin cildine uygun ürünlerden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey için OrganicEra online alışveriş mağazamız sizlere destek olmaktadır.

Organik Bebek Bakım Ürünleri

Yenidoğan bebeğinizin cildindeki nem dengesini korumak için organik bebek yağı ürünlerini tercih edebilirsiniz. İçeriğinde bulunan organik badem ve organik jojoba yağı bebeğinizin cildi için ekstra yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur. Nemlendirici ürünlerden bir diğeri ise bebek ve çocuklarınızın cildine gereken nem desteğini sağlayan vücut losyonlarıdır. İyi bir vücut bakımından sonra bebeğiniz derin ve kesintisiz bir uyku çekebilir. Yenidoğan bebeğinizin bakımı için organik ürünlerin saf ve doğal yapısından faydalanarak onların bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Pişik kremleri ile bebeğinizin vücudunda meydana gelen tahriş ve kızarıklık etkilerini azaltmaya yardımcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin ve çocuğunuzun diş sağlığını korumaya yönelik ürünlerden olan diş fırçalarını tercih edebilir ve yine organik yapıdaki aromalı diş macunu ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Alt açma çantası bebeğinizin bakımını yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz bir diğer üründür. Bebek bakım seti içerisinde yer alması gereken bu ürün size oldukça büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bebek güneş koruyucuları, güneşli havalarda bebeğinizin cildini korumaya yardımcı organik ürünlerdir. Bebeğinizi güneşin olumsuz etkilerinden korumaya yardımcı bu ürün SPF 30 düzeyinde koruma sağlar.

OrganicEra çatısı altında sunulan ürünler; Friendly Organic, Lavera, Logona, Mariposa, Mom’s Green, Nurse Harvey’s Organics, Pitta Patta, Smiley Baby ve TruBaby markalarına aittir. Bebeğinizin doğumundan çocukluk çağına kadar olan gelişimini destekleyici bu ürünler, içeriği kimyasallardan arınmış tamamıyla organik çeşitlerden oluşur. Bebeğini büyütürken bir annenin ihtiyaç duyabileceği ve güvenle tercih edebileceği tüm ürünlere OrganicEra online alışveriş mağazasından kolayca ulaşabilirsiniz. Kendi bebek bakım setinizi oluşturabilirsiniz veya hazır setleri tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz ürünlere tek bir tık ile OrganicEra web adresinden ulaşabilirsiniz. Hem kendiniz hem de bebeğiniz için şimdi alışverişe başlayabilirsiniz.