Sıralama

Organik Bebek Bezi

Bir annenin bebeği için en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi de bebek bezidir. Bebeğinizin cildini kuru ve konforlu tutma konusunda piyasadaki birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Bazen bu alternatifler bebeğinizin hassas cilt yapısına uygun olmayabilir veya üretiminde kullanılan maddeler, onların sağlığı konusunda endişe duymanıza neden olabilir. Günümüzde bebeğiniz için tercih edebileceğiniz organik bebek bezi çeşitleri, bebeğiniz için en doğru seçim olabilir. Bebeğiniz tuvalet alışkanlığını kazanıncaya kadar bu ihtiyaç sürekli olarak devam edecektir. Bu süre zarfında, bebeğinizin altı sürekli olarak kapalı kalacaktır. Bu durum, pişik veya tahriş gibi sorunların önünü açabilir. Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için organik yapıdaki ürünlerin rahat ve konforlu yapısına sığınabilirsiniz.

OrganicEra, konforlu bir yapıya sahip organik bebek bezi ürünleriyle, bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz desteği sizler için sağlamaktadır. Birbirinden çeşitli ürünlere göz atmak için şimdi ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Bebek Bezi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gün boyunca bebeğinizin altını temiz tutmak için kullandığınız ürünlerin içeriğini doğal olarak merak ediyorsunuzdur. Ürünlerin içerisinde yer alan malzemelerin nelerden oluştuğu veya bebek bezi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir.

Kullanılan ürünlerin hızlı bir emile sahip olması, elbette annelerin en çok dikkat ettiği şeylerden bir tanesi olacaktır. Anneler, yüksek emilimli yapıya sahip ürünlerle bebeklerinin altının hep kuru kalmasını sağlayabilirler. Ancak bu durum bebeğin cildinin hava almasını ve rahat etmesini engelleyebilir. Bu duruma karşın hem hava alabilen ve rahat hem de yüksek emilimli organik bebek bezi çeşitlerine yönelebilirsiniz. İçeriğinde kimyasal bulunmayan bu ürünler, yumuşacık dokularıyla bebeğinizin cildini güvenle sarar.

Bu ürünleri tercih ederken sertifikalı ürünler olmasına özen göstermeniz gerekir. Parfüm içermeyen, hiçbir nemlendirici losyon içermeyen ürünler bebeğinizin cildini korumanızda size yardımcı olur. Hızlı emilim sağlayan ve kuru yüzey sağlayan sisteme sahip bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuza hareket özgürlüğü sağlayan bu ürünler, bebeğinizin vücuduyla uyumlu bir şekilde üretilmelidir. Organik ürünler aynı zamanda geri dönüşümü mümkün olan ürünler olduğu için çevre duyarlılığı konusunda da etkili bir alternatif olacaktır.

Bebeğinizin Hassas Cildi İçin Organik Bebek Bezi

%100 klorsuz yapıda olan Bambo Nature markasına ait ürünler, optik parlatıcıları içermez. Kolayca takılabilen esnek ve streç yan panellerden oluşmaktadır. İnce ve nefes alabilen dokusu, bebeğiniz için iyi bir seçenek olacaktır. Ürünlerin minimum emilim miktarı ise 910 gr olarak test edilmiştir. 2-4 kg bebekleriniz için No:1, 12-22 kg bebekleriniz içinse Junior boydaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin doğumundan tuvalet eğitimine kadar kullanabileceğiniz ebatlardaki ürünlere, OrganicEra online alışveriş mağazası üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de dermotolojik testlerden geçmiş güvenilirliği sabit ürünlerimize ulaşmak için şimdi Temizlik Vakti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Birkaç adımda kolayca sipariş verebilir ve siz ebeveynler için sunulan avantajları inceleyebilirsiniz.