Sıralama

Bebek Uyku Tulumu

Bebeklerin gelişimi için uyku oldukça önemli bir yer tutar. Hem gündüz hem de gece uyku ihtiyacı olan bebeğinizin, 1 yaşına kadar ortalama 14-15 saat uyuması önerilir. Gün içerisinde düzenli bir uyku uyumasını istediğiniz bebeğiniz için rahat bir bebek uyku tulumu gerekecektir. Kendisini içerisinde rahat ve güvende hissedeceği bir uyku tulumu, bebeğinizin rahat ve kesintisiz bir uyku uyumasını da sağlar. Uyku tulumları, bebeğinizin rahat etmesinin yanı sıra sizin endişelerinizi de silip götürür. Her an bebeğinizin üzerinin açılıp açılmadığı ile ilgili telaşa kapılmadan içiniz rahat bir şekilde günlük rutininizi devam ettirebilirsiniz. Bebeğiniz için ideal sıcaklığı sağlaması dolayısıyla da bebek uyku tulumu, annelerin kurtarıcısı rolündedir. Özellikle soğuk havalarda bebeğinizin ısı dengesini koruması ve soğuğa karşı korunmasında yardımcı olur.

Bebeklerin saf ve masum dünyalarının bir yansımaları olarak öne çıkan tasarımlar, farklı renk seçenekleriyle OrganicEra online alışveriş mağazası içerisindeki yerini edinmiştir. Dilerseniz patiksiz modellere yönelebilir veya açık modelleri tercih edebilirsiniz. Kapalı modeller de üçüncü bir alternatif olarak sizleri karşılamaktadır. Ekru, siyah, beyaz, pembe ve diğer renk seçeneklerine ait tüm ürünler online alışveriş mağazamızda sizlere sunulur. OrganicEra çatısı altında yer alan Naturaborn markasına ait organik açık uyku tulumu, ekru renk seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır. Kapalı uyku tulumu tercih ediyorsanız, yine Naturaborn markasına ait ekru renkli ürüne yönelebilirsiniz. Ozmoz organik uyku tulumları farklı desenleri ile tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Düğmeli yapısıyla sıcak havalarda bebeğinize daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Yazılı ve baskılı Wakamono organik uyku tulumlarına yönelebilir veya pembenin hoş bir tonunu barındıran ve OrganicEra’nın kendi üretimi olan kapalı bebek uyku tulumu çeşitlerini keşfedebilirsiniz.

Organik ve Pamuklu Bebek Uyku Tulumu Çeşitleri

Bebeğinizin her türlü ihtiyacını karşılamak için üretilen bu ürünler, %100 organik pamuktan üretilmiştir. Ürünlerin bir kısmı Ege pamuğundan oluşmaktadır ve yumuşak organik dokuda penyelerdir. Minimalist ve modern çizgilere sahip olan uyku tulumları, bebeğinizin rahatını düşünenler kadar şık bir görünümü tercih eden annelerin ihtiyaçlarına da cevap verir. Ürünlerde kullanılan Ege pamuğu, daha uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır.

Organik sertifikalı ürünler, toksik ve kimyasal madde kullanılmadan tamamen organik olarak üretilmiştir. Pamuklu dokuya sahip bebek uyku tulumu çeşitleri, bebeğinizin cildini tahriş etmez ve güzel bir şekilde sarar. Tecrübeli üreticilerin ve OrganicEra kalitesinin birleştiği tüm ürünlere göz atmak için Uyku Vakti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Organik bebek uyku tulumu çeşitlerinin yanı sıra, sitemizde bulunan ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünlere ilgili kategorileri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü kolayca sipariş verebilir ve kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Ebeveynler, çocuklar ve bebekler için üretilmiş tüm ürünlere ulaşmak için bir tık yeterlidir.