Bebek tulum

Tecrübe sahibi anne ve babalar bebeğinin kıyafet dolabından eksik etmeyeceği ürünleri iyi bilir. Bu ürünlerden biri de tulumdur. Bebek tulum, bebeğin hastaneden tıktığı günden itibaren 5 yaşına kadar kullanacağı bir üründür. Bebeğiniz tulumlar içinde kendini çok rahat hissedebilir. Farklı desen ve renklerde her ayda giydirebileceğiniz tulumları sitemizde bulabilirisiniz.

Birbirinden Şık Bebek Tulum Modelleri

Bebek tulumları, bebeğinizi darlık hissinden kurtaracaktır. Özellikle de yeni doğan bebeklerde göbek bölümünde hassaslık olduğundan lastikli pijama altı ya da eşofmanlar bebeği rahatsız eder. Bebek bu anlarda tulum giyerse daha rahat edecektir. Bebek tulumlarının en yaygın kullanılan modelleri patikli ve patiksiz olan modellerdir. Gün içinde giyilebilecek tulumlar uyku anında da bebeğinizin rahat haraket etmesini sağlar. Uykuda kullandığınız tulumlar kış aylarında patikli olarak tercih edebilirsiniz. Böylece bebeklerinizin ayakları üşümez. Gün içinde ekstra bir koruma istemeniz durumunda ise patikli tulumun içine giydirdiğini çorap yararlı olabilir. Polar ve tüylü modellere sahip tulumlar bebeğinizin daha şirin görünmesini sağlar. Daha sıcak zamanlarda ise bebeğinize kısa kollu ve şort tipi terlemeye engel olan ve bebeğinizin vücudunu ferahlatan tulum modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa kollu, uzun kollu, fermuarlı, yan ya da önden çıtçıtlı, penye, polar ve tüylü tulum modellerini tercih edebilirsiniz. Sadece günlük kullanımlarda değil davet ya da organizasyonlarda papyonlu, tüllü, dantelli ve buna benzeyen şık tulum modellerini de bebeğinize giydirebilirsiniz.

Soğuktan Korunmanın En Basit Yolu

Bebeğiniz için alacağınız bir tulum bebeğinizin soğuklardan korunmasına yardımcı olacaktır. Polar tüylü kumaşlar bebeğinizin bacakları ve tüm vücudunu saracaktır. Bunun yanında hayvan postu biçiminde olan bebek tulum modelleri bebeğinizi daha şirin yapacaktır. Sitemizde en şık polar modellerini bulabilirsiniz.