Hastane Çıkışı

Markalar

Fiyat Aralığı

Hastane çıkışı

İşte o büyük gün geliyor. Bebeğiniz için ilk aylarda bir şey almamış olabilirsiniz. Ama zaman ilerledikçe büyük güne sayılı günler kaldığı zaman çalışmalar başlar. Bu hazırlıklardan en önemlisi bebeğin doğum sırası ve hemen sonrasında ihtiyaçlarıdır. Her an hastaneye gitme şansınız olduğunu varsayarak hamileliğin son aşamalarında çantanın hazır olması gerekir. Çantanızı daha hazırlamadıysanız yenidoğan hastane çıkışı çantanızda ilk bulunması gereken ürünler arasındadır.

Bebek hastane çıkışı

Yeni doğan bebekler her yanını koruyacak ve kavrayacak giysilere ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacı da en güzel bebek hastane çıkışı giderir. Bebek hastane çıkışında genelde zıbın, yelek, patikli alt, çıt çıtlı body, eldiven ve bereden oluşan bir hastane çıkışı setle çıkar. Bu malzemelere ek olarak battaniye, önlük, göbek bağı ve mendil de setin içinde olabilir. Bu ürünler hastanede bebeğinizin ihtiyaçları için yeterli olacaktır.

Sezaryen doğum yapma ihtimaline karşı hastanede kalma durumunuzu dikkate alın. Bu yüzden yanınıza mutlaka yedek ürünler almanız gerekir. Bu yüzden yanınızda yeterli oranda temiz ve yıkanmış bebek hastane çıkışı olmalıdır. Her ne kadar marka hijyenik koşullarda üretse de kıyafetler mağaza ya da depoda elden ele geçebilir. Bu yüzden bebeğe giydirmeden önce uygun deterjanla, üzerinde belirtilen derecede yıkamalısınız. Ilık ütüyle üzerinde geçerek çantanıza koyabilirsiniz.

Organik Bebek Hastane çıkışı

Hastane çıkışı setler kesinlikle kaliteli kumaşa sahip olmalıdır. Bu yüzden %100 pamuklu olması önemlidir. Bu sayede bebeğiniz pamuk gibi yumuşak dokulu bir kıyafetin içinde daha huzurlu olacaktır. Ayrıca ürünlerin zararsız hammadde ve çevreye zarar vermeden üretildiğini gösteren belgelere sahip olmalıdır. Sitemizde bebeğinizi hastaneden çıkartırken her ihtiyacınıza cevap verecek kaliteli hastane çıkışı ürünleri bulabilrsiniz.