ÇAMAŞIR

Markalar

Fiyat Aralığı

Sıralama

Organik Deterjan Nedir?

Kimyasallardan uzak ve olabildiğince doğal ürünlere yönelen birçok kişi, çözümü organik ürünlerde bulmuştur. Organik ve doğal ürün seçenekleri, tüketicilerin tercihlerinde üst sıralara yerleşmiştir. Özellikle gıda ve temizlik alanında, organik ürünlere karşı yoğun bir talep olduğu söylenebilir. Organik deterjan nedir? Organik deterjan; petrokimyasal maddeler, sentetik koruyucular, renk ve koku vericiler içermeyen ürünlerdir. Üretiminde bitkisel maddeler kullanılır. Böylece, biyolojik olarak parçalanabilen temizlik ürünleri, üretilir. Bebeğinizin, çocuğunuzun veya kendi sağlığınızın korunması konusunda, kimyasallardan olabildiğince uzak durmak bu ürünler ile mümkün olabilir.

Bebeğinizin ve çocuğunuzun hassas cilt yapısı söz konusu olduğunda, bitkisel içeriğe sahip ve organik yapıdaki deterjanları tercih etmeniz, onların sağlığı için olumlu bir adım olacaktır. Bebek bekleyen anneler için de toksik maddelerden uzak ürünlerin tercihi daha sağlıklı bir süreç geçirmenize yardımcı olur. OrganicEra online alışveriş mağazası olarak yaşam alanlarınızın temizliğinde tercih edebileceğiniz güvenilir ve sertifikalı ürünleri sizlere sunuyoruz. Almawin, Friendly Organic, Mom’s Green, Sodaasan ve Sonett markaları arasından size uygun olan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Organik deterjan ürünleri arasında; bulaşık makinası toz, bulaşık(elde yıkamalar için) çamaşırlar için toz (renkliler için ayrılmış farklı ürün seçenekleri de bulunur.) sıvı, parfümsüz sıvı ve tablet deterjan çeşitleri bulunur. Limon, portakal ve diğer koku seçeneklerine sahip ürünlere site üzerinde rastlayabilirsiniz.

Bitkisel Deterjan Markaları

Almawin, Friendly Organic, Mom’s Green, Sodaasan ve Sonett markaları, bitkisel organik deterjan ürünleridir. Sodasan’a ait olan ve bulaşık temizliğinde ürünler, ECO garantie, Ecocert organik sertifikalı ürünlerdir. Hayvansal madde içermezler. Doğayı ve sağlığınızı koruyan maddelerden oluşur. Sentetik kokular ve GDO içermezler. Ürünlerin içeriğinde yüksek kaliteli organik bitkisel yağlardan faydalanılır. Almawin ürünlerinde sebze ve mineral kökenli doğal ve organik tarım kaynaklı maddeler kullanılmıştır. Geri dönüştürülebilir bir ambalaja sahiptir ve renkliler için kullanılabilir bir üründür.

Friendly Organic, özellikle bebeğinizin kıyafetlerinin temizliğinde kullanabileceğiniz sentetik parfüm içermeyen ve hassas ciltler için uygun olan ürünlerdir. ICEA sertifikasına sahip toz ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sıvı ürün çeşitlerinde, lekelere karşı ve cilde karşı narin bir yapı hakimdir. İçeriğinde organik aloe vera bulunur ve zararlı kalıntılar bırakmaz. Mom’s Green ürünleri, bitkisel çamaşır temizleyicilerdir. %100 bitkisel içeriğiyle kimyasallardan arınmış ürünlerdir. Bulaşıkların temizliğine kullanabileceğinizz diğer bir ürün ise Hindistan cevizi, palmiye, buğday ve patatesten kaynaklı bitkisel içeriğe sahiptir. En bilinen markalardan Sonett ise zengin ürün çeşitliliği ile evinizin temizliğinde oldukça etkili çözümler sunar. Sertifikalı ve bitkisel kaynaklı bu ürünler, online alışveriş mağazamızda sizlere sunulmaktadır. Sitemizde yer alan tüm temizlik ürünlerine Temizlik kategorisinden kolayca ulaşabilir, dilediğiniz ürünü OrganicEra kalitesi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünleri keşfetmek için bir tık yeterlidir.