Sıralama

Çıngırak

Bebeğinizin geldiği dünyayı keşfetmesi, zaman alan bir süreçtir. Önce anneleri keşfeden daha sonra zamanla kendilerini ve çevrelerindeki dünyayı keşfeden bebekler, doğru aktiviteler eşliğinde daha iyi bir gelişim gösterebilir. Bebeklerin ilk anları, her ebeveyn için özeldir. Onların kendilerini ve onlara sunulanları keşfetmeleri de öyle. Eğitici ve eğlendirici aktiviteler, bu sürecin hızlanmasında, onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin tamamlanmasında önemli bir yer tutar. Oyuncaklar, bu sürecin önemli bir parçasıdır. Çeşitli sesler çıkaran ve kavrama yeteneğine katkıda bulunabilecek çıngırak çeşitleri, en bilinen oyuncaklardandır. Çıngıraklar, bebeğinizin izleme, tanıma ve odaklanma gibi eylemler konusunda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bütün bunlar, sosyal duyuların ve becerilerin gelişimi için önemlidir. Çıkardığı sesler, bebeklerin tepkisini ölçmek ve onların görsel algılarını desteklemek için gerekebilir.

OrganicEra, bebeğinizin zihinsel ve bedensel gelişimine destek olucu birçok ürün ile sizlere hizmet sağlar. Geniş ürün yelpazesi ile bebeğinizin ve siz ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri online vitrinde sunar. Ürün çeşitleri arasında Wooly ayıcık, Wooly halkalı ayıcık, Wooly tavşanlı, Keptin Jr. düğümlü , Mariposa kumaş hippo, tutma halkalı ve klasik çıngıraklar yer alır.

Bebeğiniz İçin Sevimli Çıngırak Seti Çeşitleri

Sevimli mi sevimli bir ayıcık şeklindeki Wooly organik çıngırak ürünü, bebeğiniz için iyi bir oyun arkadaşı olabilir. Bebeğinizin tutma becerilerini geliştirmek ve daha iyi kavrama sağlaması amacıyla sevimli ayıcığın halkalı modeline ulaşabilirsiniz. Tavşanlı organik halkalı ürün ise bir diğer alternatif olarak değerlendirilebilir. Daha farklı modeller arasında ise Keptin Jr. ‘ın Lacivert ürününü tercih edebilirsiniz. Düğüm düğüm haliyle bu model de iyi bir kavrama sağlayacaktır. Bebeğinizin ilgisini canlı tutmaya yardımcı olabilir. Hippo modeliyle kumaş yapıdaki organik çıngırak çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Set halindeki ürünleri de inceleyebilirsiniz. Online vitrinde yer alan klasik çeşitler, aşap yapıdaki ürünlerdir. Everearth’ın tutma halkalı ürünü klasik ürünler arasında yer alan bir diğer çeşittir.

Bebeğinizin güvenle oynayabileceği bu ürünler, canlı renkler ve eğlenceli sesler içerir. Ahşap ürünler FSC onaylı ürünlerden oluşmaktadır. Pelüş oyuncaklarda ise GOTS sertifikası bulunur. Kumaş yapıdaki tüm ürünler organik pamuktan üretilmektedir. Çeşitli testlerden geçen ve onaylanan çıngırak çeşitleri, dayanıklı yapısıyla da annelerin beğenisini kazanmaktadır. Ürünlerin boyanması su bazlı boyalar ile yapılmıştır. Hiçbir kimyasal madde içermemektedir ve güvenle kullanılabilir. Tüm ürünler aynı zamanda yuvarlak ve sivri olmayan köşelere sahiptir. Bu sayede çocuğunuzun zarar görmesi engellenir. Ürün ambalajları ise geri dönüşümlüdür ve çevreye duyarlı bir yapıdadır. OrganicEra, çocuğunuzun gelişimini güvenli bir şekilde destekleyecek ve endişelerinizi minimuma indirecek ürünler ile bebeğinizin sağlığını düşünür. Bebeğinizin çok eğleneceği ve günü neşeli bir şekilde geçireceği tüm ürün çeşitlerine bir tık ile kolayca ulaşabilirsiniz. Oyuncak kategorisi altında yer alan Çıngırak sayfasından bebeğiniz için kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.