%10
İndirimli

Organicera Organik Desenli Bebek Tulum , Kuğu Baskılı,Turkuaz

Ürün Sertifikası:

GOTS
Ürün Kodu : 8Y01U1090012_015
Marka :

OrganicEra GOTS sertifikalı Organik Desenli Bebek Tulum , Kuğu Baskılı 

Beden Seçenekleri : 0-3, 3-6, 6-9, 9-12 Ay

%100 Organik Pamuk kumaştan üretilmiştir; organik kumaşlarda silikonla yumuşatma yasak olduğu için, mekanik olarak fırça işlemi yapılmıştır.  Yıkandıktan sonra da yumuşaklığını korur. 

Sonbahar/ kış aylarında kışlık bebek tulum olarak kullanılabilmesi için, kalın "iki iplik" kumaş tercih edilmiştir. Kumaş kalınlığından dolayı, battaniye ile kullanabileceğiniz ince bir bebek uyku tulumu olarak da kullanabilirsiniz. 

Desenler organik digital baskı ile basılmıştır. 

Kullanılan çıtçıtlar nikel içermemektedir. 

Hem kız bebek tulum, hem de erkek bebek tulum olarak kullanılabilir.

Yıkama : 30 derece, narin yıkama yapmanızı, düşük ısıda ütülemenizi tavsiye ederiz. Ürün organik olduğu için koruyucu apre içermez; kurutma makinesine atmamanızı ve ağartıcı kullanmamanızı rica ederiz. 


Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve denetlenerek“ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. .

OrganicEra ürünlerinin üretiminin hiçbir aşamasında genetiği değiştirilmiş tohumlar, tarım ilaçları, zehirli gübreler, formaldehit ve metal içeren boyalar kullanılmamıştır. Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve ürünler uluslararası denetim şirketleri tarafından “ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. GOTS organik tekstil ürünlerinin her aşamasındaki ( pamuk, iplik ve kumaş üretimi, boyama ve baskı işlemleri, nakış ve konfeksiyon ) üretim süreçlerini belirleyen, işçilerin çalışma koşulları gibi sosyal kriterleri de kapsayan uluslararası geçerli bir standarttır.

OrganicEra, on yılı aşkın süredir Türkiye’de bebek, çocuk ve aileleri için sağlıklı ürünler üretiyor. Vizyonumuz, annelerin kalitesine güvendiği, kullanıp memnun kaldığı, tasarımını sevdiği ürünleri “organik sertifikalı” olarak üretebilmek. Pamuğumuzun nerden geldiğini, kıyafetlerimizi kimin hangi koşullarda ürettiğini önemsiyoruz. Tarladan, bitmiş ürüne kadar tüm süreçlerin; kumaşlarımızın boyanması, desenlerin basılması, nakış işlemleri, dikim işlemlerinin GOTS sertifikalı üreticilerde, GOTS standartlarına uygun bir şekilde yapılmasına dikkat ediyoruz. Depomuz ve mağazalarımız her sene ETKO tarafından denetleniyor. Organik ürünün kimlik belgesi olan TC (Transaction Certificate) belgesini tüm üretimlerimizden sonra üreticilerimizden temin ediyoruz. Organik ürün alırken siz değerli müşterilerimizin de gerçekten organik ürün aldığınızdan emin olmak için, üretici sertifikaları ve güncel tarihlerini incelemeniz konusunda uyarmak isteriz. Organik kumaşla üretilmiş, ama sertifikalı baskı ve nakış işlemleri uygulanmayan, sertifikalı atölyelerde dikilmeyen ürünler “organik ” olarak satılamaz çünkü ürünlere dair TC belgeleri bulunmamaktadır.