Organicera Organik Aplikeli Patikli Bebek Tulum, Gri Melanj

Ürün Kodu : 8Y01U3220020_103
Marka :

OrganicEra GOTS sertifikalı Organik Aplikeli Patikli Bebek Tulum 

Beden Seçenekleri : 0-3, 3-6, 6-9, 9-12 Ay

%100 Organik Pamuk, çift taraflı interlok kumaştan üretilmiştir; kumaşın dış yüzünde küçük puantiyeler, iç yüzünde çizgiler bulunmaktadır. 

Bebek tulumu üzerinde kolayca takıp- çıkarılabilen aplike nakışlar mevcuttur; nakışlar ürüne çıtçıtlar ile tutturulmaktadır. Bu OrganicEra’nın patentine sahip olduğu bir tekniktir.

Kullanılan çıtçıtlar nikel içermemektedir. 

0-3 ve 3-6 ay bedenlerde kollarda dikili, çevirince eldivene dönüşen manşet mevcuttur. 

Hem kız bebek tulum, hem de erkek bebek tulum olarak kullanılabilir.

Yıkama : 30 derece, narin yıkama yapmanızı, düşük ısıda ütülemenizi tavsiye ederiz. Ürün organik olduğu için koruyucu apre içermez; kurutma makinesine atmamanızı ve ağartıcı kullanmamanızı rica ederiz. Yıkama esnasında çıtçıtlı aplikeleri çıkarmanız gerekmektedir.


Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve denetlenerek“ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. .

OrganicEra ürünlerinin üretiminin hiçbir aşamasında genetiği değiştirilmiş tohumlar, tarım ilaçları, zehirli gübreler, formaldehit ve metal içeren boyalar kullanılmamıştır. Bütün üretim süreci GOTS ( Global Organik Tekstil Standartı) ‘na uygun olarak gerçekleştirilmiştir ve ürünler uluslararası denetim şirketleri tarafından “ organik” olarak sertifikalandırılmıştır. GOTS organik tekstil ürünlerinin her aşamasındaki ( pamuk, iplik ve kumaş üretimi, boyama ve baskı işlemleri, nakış ve konfeksiyon ) üretim süreçlerini belirleyen, işçilerin çalışma koşulları gibi sosyal kriterleri de kapsayan uluslararası geçerli bir standarttır.

OrganicEra, on yılı aşkın süredir Türkiye’de bebek, çocuk ve aileleri için sağlıklı ürünler üretiyor. Vizyonumuz, annelerin kalitesine güvendiği, kullanıp memnun kaldığı, tasarımını sevdiği ürünleri “organik sertifikalı” olarak üretebilmek. Pamuğumuzun nerden geldiğini, kıyafetlerimizi kimin hangi koşullarda ürettiğini önemsiyoruz. Tarladan, bitmiş ürüne kadar tüm süreçlerin; kumaşlarımızın boyanması, desenlerin basılması, nakış işlemleri, dikim işlemlerinin GOTS sertifikalı üreticilerde, GOTS standartlarına uygun bir şekilde yapılmasına dikkat ediyoruz. Depomuz ve mağazalarımız her sene ETKO tarafından denetleniyor. Organik ürünün kimlik belgesi olan TC (Transaction Certificate) belgesini tüm üretimlerimizden sonra üreticilerimizden temin ediyoruz. Organik ürün alırken siz değerli müşterilerimizin de gerçekten organik ürün aldığınızdan emin olmak için, üretici sertifikaları ve güncel tarihlerini incelemeniz konusunda uyarmak isteriz. Organik kumaşla üretilmiş, ama sertifikalı baskı ve nakış işlemleri uygulanmayan, sertifikalı atölyelerde dikilmeyen ürünler “organik ” olarak satılamaz çünkü ürünlere dair TC belgeleri bulunmamaktadır.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER