Mom's Green Organik Portakallı Yağ Çözücü - 500 ML.

Ürün Kodu : SS03U0270002
Marka :
16,90 TL

MOM'S GREEN ECOLOGİC BİTKİSEL PORTAKALLI YAĞ çöZüCü

Tüm ailenize ve doğaya zarar vermeyen bitkisel içeriklerle üretilmiştir.
Bitki özlü hammadeler içeren yüksek performanslı formülü sayesinde mutfak tezgahı, fırın, ocak, ,ızgara, tava,tencere,aspiratör, fayans ve eviye gibi yağlı, kirli ,yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve parlaklık sağlar.
Her türlü ağır yağ lekelerini ve kirlerini yüzeyleri çizmeden , kolaylıkla söker, Sinmiş kötü kokuları yok eder ,ovalamadan temizler ve kolayca durulanır. Asit içermez, iz ve leke bırakmaz.
Temizlenen yüzeylerde zararlı kimyasal kalıntı bırakmaz. Ana ham maddesi portakal özünden elde edilen doğal yağdır. Sıradan yağ çözücüler gibi, zararlı kimyasal kokusu ile nefesinizi tıkamaz. Uygun pH’ı ile çevre ve cilt dostudur.
ECO-Power 5 sistemi sayesinde doğal temizlik sağlar.
1. Ailenize ,Bebeğinize ve Doğaya Zarar Vermeyen üstün Alman Teknolojisi Formül.
2.Hindistan Cevizi, Palmiye, Buğday ve Patatesten Elde Edilen Bitkisel Hammaddeler.
3. Temizlediğiniz Yüzeylerde Zararlı Kimyasal Kalıntı Bırakmaz.
4. Formaldehit, Paraben,Sülfat,Fosfat,Fitalat içermez.
5. Hayvanlar üzerinde Test Edilmemiştir.
Kullanma Bilgisi:Mom’s Green ekolojik yağ çözücü ,temizlenecek yüzeye yaklaşık 20cm mesafeden 2 -3 kez püskürtülür, 2-3 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle silinerek durulanır.çok kirli ve yağlı yüzeylerde daha iyi sonuç alabilmek için, aynı miktarda püskürtülüp 4–5 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle kuvvetlice bastırarak silinir ve durulanır.
çevre Bilgisi:Formülasyonda kullanılan aktif maddeler biyolojik olarak parçalanır. Uygun pH’ı ile deniz ve çevre dostudur. Ambalaj malzemeleri geri dönüşüm özelliğine sahiptir.
ürün Bileşimi:Ana ham maddesi portakal yağıdır. Formaldehit ve fosfat içermez.Hindistan cevizi, palmiye, buğday ve patatesten elde edilen ham maddeler içermektedir.
Net: 500 ml