Mom'S Green Organik Çamaşır Suyu -1 Lt.

Ürün Kodu : SS03U0100008
Marka :
20,90 TL

MOM'S GREEN ECOLOGİC BİTKİSEL çAMAŞIR SUYU

Tüm ailenize ve doğaya zarar vermeyen içeriklerle üretilmiştir. Doğal ham maddeler içeren yüksek performanslı formülü sayesinde tüm ailenizin çamaşırlarındaki inatçı lekeleri soldurmadan kolayca temizler.
ürün Bileşimi:Klor, Amonyak gibi kimyasal ağartıcılar içermez. Doğal Bitkisel Yüzey Aktifler ve Karbonat ile temizlik ve hijyen sağlar. Hindistan cevizi, palmiye, buğday ve patatesten elde edilen ham maddeler içermektedir.
İçerik:<%5 Organik Bitkisel Sabun, <%5 Şeker Tensidi ( Organik Bitkisel Noniyonik Madde) ,<%5 Hindistan Cevizi Yağı ( Organik Bitkisel Anyonik Madde) . İçeriğindeki temizliğe etki eden aktif maddeler Ecocert tarafından onaylanmıştır.
Kullanım Yerleri:Tüm yüzeylerde ve çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Renklileri ağartmaz. Banyo ve tuvaletler için uygundur. Kıvamlı jel yapısı sayesinde yüzeylerde mükemmek temizlik sağlar.
Kullanım Bilgisi:Otomatik çamaşır makinelerinde kullanılabileceği gibi elde yıkama için de güvenle kullanılır. 5 LT lik su kovasına eklenerek, tüm yüzeylerinizin temizliğini yapabilirisiniz. Tüm su sertlik seviyelerinde etkilidir.
çevre Bilgisi:Formülünde kullanılan aktif maddeler biyolojik olarak parçalanır. Uygun pH’ı ile deniz ve çevre dostudur. Ambalaj malzemeleri geri dönüşüm özelliğine sahiptir.
Net: 1 LT