Mom'S Green Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcısı (Kır Çiçekleri) - 1 Lt.

Ürün Kodu : SS03U0600009
Marka :
19,90 TL

MOM'S GREEN ORGANİK çİçEK öZLü BİTKİSEL çAMAŞIR YUMUŞATICI

Net: 1 LT = 40 YIKAMA

Tüm  ailenize  ve doğaya zarar vermeyen organik sertifikalı içeriklerle üretilmiştir.  Mükemmel yumuşatıcılığı ve organik çiçek özlerinden gelen ferah kokusuyla çamaşırlarınızın  mis gibi kokmasını sağlar. 

Vegan Society Organik Sertifikalarına sahiptir.

ürün Bileşimi: Mom's Green Organik çamaşır Yumuşatıcısı Alkol içermez. Formaldehit ve fosfat içermez.Hindistan cevizi, buğday ve patatesten elde edilen ham maddeler içermektedir.

İçerik:<5-15 Sitrik Asit , <%5 Şeker Tensidi ( Organik Bitkisel Noniyonik Madde) ,<%5 Hindistan Cevizi Yağı ( Organik Bitkisel Anyonik Madde) , organik çiçek yağı. 

Kullanım Bilgisi:Otomatik çamaşır makinelerinde kullanılabileceği gibi elde yıkama için de güvenle kullanılır. Mom's Green Organik çamaşır Yumuşatıcısı tüm su sertlik seviyelerinde etkilidir. Konsantre formülü çok ekonomiktir. 5-6 kg çamaşır için 1/2  kapak yumuşatıcı yeterlidir.

çevre Bilgisi:Formülasyonda kullanılan aktif maddeler biyolojik olarak parçalanır. Uygun pH’ı ile deniz ve çevre dostudur. Ambalaj malzemeleri geri dönüşüm özelliğine sahiptir.