Sıralama

Emzirme Önlüğü

Annelik, dünyanın en kutsal şeylerinden biridir. Bebeğinin ve çocuğunun rahatını düşünen anneler, onlar için en iyisine sahip olmak ister. Anne olduğunuzda, bebeğinizin ihtiyaçları kadar kendi ihtiyaçlarınızı ve rahatınızı da ön planda tutmanız gerekir. Kendi sağlığını ve rahatını düşünen anneler, bebekleri için de en iyisini yapma gayretinde olacaktır. Bebeğinizin doğumundan itibaren onun bakımı için gereken her şeye internet üzerinden erişebileceğiniz gibi kendi ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabilirsiniz. İnternet üzerinden bebeğinizi emzirirken size yardımcı olacak ürünlere ulaşabilirsiniz. Emzirme önlüğü, bu ürünlerden bir tanesidir. Emzirme önlüğü ile bebeğinizi emzirirken kendinizi içerisinde rahat hissedeceğiniz tshirtleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin karnı acıktığında zaman ve mekân tanımaksızın, nerede olursanız olun emzirme önlüğü çeşitleri ile bebeğinizi besleyebilirsiniz. Organicera olarak, bebeğinizi beslerken size yardımcı olması için birbirinden çeşitli modelleri sizler için sunmaktayız. Kullanışlı ve rahat modellere ulaşmak için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.

10 yılı aşkın süredir, Türkiye’deki ebeveynler, çocuklar ve bebekler için sağlıklı ürünler üreterek anne ve bebek ürünlerinde sertifikalı Organicera ürünlerini sizlere sunuyoruz. Organik ürünler ile bebeğiniz için gereken hijyeni ve konforu sağlayabilir, sağlıklı ürünler ile hem kendinizin ve hem bebeğinizin hassas cildini koruyabilirsiniz. Özel üretim organik ürünler, kimyasal içermemesi sebebiyle anneler tarafından güvenle tercih edilmektedir.

Organik Pamuk Emzirme Önlüğü Çeşitleri

Emzirme ürünleri arasında yer alan emzirme önlüğü çeşitleri, pamuktan oluşan organik ürünlerdir. OrganicEra hamile emzirme tshirtleri gri ve krem renkleri ile online alışveriş mağazamızda yer almaktadır. Dilerseniz gri tonlarındaki ürünü tercih edebilir veya hoş bir krem rengindeki ürünü satın alabilirsiniz. Çizgili modeller konforun yanında zarif bir görüntü de sunmaktadır. GOTS sertifikalı bu ürünlerin bakımı ise oldukça kolaydır. %100 organik olan bu ürünlerin çamaşır makinasında yüksek derecelerde yıkanmaması önerilir. Ürünlerin üzerinde kullanılan boyalar dahi sertifikalı boyar maddelerden oluşmaktadır. Pamuğun işlenmesi ve mamül üretimi aşamasında da hiçbir kimyasal ve toksik madde kullanılmamıştır. Ürünlerin çıtçıtlarında ise nikel bulunmamaktadır.

Emzirme önlüğünün yanı sıra, bebeğiniz ve kendiniz için seçebileceğiniz diğer ürünlere de site üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz hamile ve lohusa bakım kategorilerini inceleyebilir veya iç çamaşır kategorisinde bulunan diğer ürünlere göz atabilirsiniz. OrganicEra’nın uygun fiyatlı tüm ürünlerine bir tık ile kolayca ulaşabilirsiniz. Fiyat aralığını belirleyebileceğiniz filtre bölümüyle dilediğiniz fiyat aralığındaki ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Marka filtresi ile ürün markalarına göre ürünleri filtreleyebilir, siparişinizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Online alışveriş mağazamıza üye olarak size özel fırsatlardan haberdar olabilir ve daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bebeğiniz için özenle üretilen ve sizlere sunulan ürünlere bir tık kadar uzaksınız. Farklı kategoriler altında toplanan ürünlere şimdi hızlıca göz atabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü şimdi sipariş verin ve sağlığınız için ilk adımı atın!