Sıralama

Organik Bebek Temizlik Ürünleri

Bebeğiniz dünyaya geldiği zaman hassas ve savunmasız bir yapıya sahiptir. Belirli bir yaşa gelene kadar bebeğiniz için en doğru seçimi yapmak isteyebilirsiniz. Zayıf bağışıklık sistemlerine zarar vermeyecek ve minik bedenleri için güvenle tercih edebileceğiniz ürünlere yönelebilirsiniz. Bebeğinizin kişisel temizliği ve bakımını yaparken kullanacağınız bebek temizlik ürünleri olabildiğince doğal bir yapıda olmalıdır. Onların kıyafetlerine özel deterjanlar, bezler ve ıslak mendiller kullanılabilir.

Organik ürünler, kuşkusuz bebeğinizin kişisel bakımında ihtiyaç duyabileceğiniz en güvenilir bakım ürünleri olacaktır. Bebeğinizin sağlığı için endişe etmeden kullanabileceğiniz bu ürünler, kimyasallardan arınmış bir şekilde sizlere sunulmaktadır. OrganicEra, sizlere sunduğu organik ürünler ile bebeğinizin bakımı için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar. Organik sertifikalı ürünlerin çoğunluğu, bitkisel içeriklerden üretilmiştir. Eco Garantie ve The Vegan Society organik sertifikalara sahip temizleyiciler, bebeğinizin eşyalarını temizlerken tercih edilebilir. Kullanılan alt açma çantaları ve bezler, pamuktan üretilmiştir ve bebeğinizin cildinizi tahriş etmeyecek özelliktedir.

Bebeğinizin bakımı için tercih edeceğiniz organik bebek temizlik ürünleri, onların hassas dengelerini korumaya yardımcı olur. Böylece hem dış tehditlerden hem de temizlik ürünlerinden gelebilecek zararlı kimyasallardan onları koruyabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Organik Temizlik Ürünleri

Bebeğinizin eşyalarını temizlerken kullanabileceğiniz kokusuz organik biberon temizleyici Baby’s Green, 750 Ml. boyutlarda sizlere sunulmaktadır. Mariposa Organik Alt Açma Çantası ile bebeğinizin altını değiştirmek hiç bu kadar güvenli ve kolay olmamıştı! Klorsuz, parfümsüz ve kolay emilen yapısıyla organik bebek bezleri, organik bebek temizlik ürünleri arasında yer alan diğer çeşitlerdendir. Hiçbir parfüm ve optik parlatıcı içermemesi sebebiyle güvenle tercih edilebilir. Bambo Nature markasına ait ürünler, sertifikalı ürünlerden oluşmaktadır. İnce ve nefes alabilen dokusuyla bebeğinizin cildini tahrişe karşı korur.

Bambu Nature Islak Mendilleri, temizleyici ve nemlendirici etkisiyle öne çıkan ürünlerdendir. Parfüm, paraben, alkol, klor, optik parlatıcı içermeyen ıslak mendil Nordic Eco etiketine sahiptir. Cilt üzerinde yumuşak bir his bırakan bu bebek temizlik ürünleri ile bebeğinizin cildini güvenle temizleyebilirsiniz. 80 kullanımlık paketlerde sunulan ürün, bebeğinizin temizliği için birebirdir. Tüm ürünlere şimdi OrganicEra online alışveriş mağazasından kolayca ulaşabilirsiniz.