Sıralama

Bebek Odası Mobilyaları

Yenidoğan bebeğinizin ihtiyaç listesini oluştururken göz ardı edemeyeceğiniz en önemli detaylardan biri de bebek mobilyaları olacaktır. Bebeğiniz için özelleştirilmiş tasarımları ile göze çarpan bu modeller, bebeğinizin odası için tamamlayıcı özelliktedir. Bebeğinizin kıyafetlerini koyabileceğiniz şifonyerler ve komidinler, hem odaya şık bir hava katarken hem de bebeğinizin kıyafetleri için özel bir alan oluşturmanızı sağlar. Bebeğinizin odası için tercih edebileceğiniz mobilyaların seçimi, standart mobilya seçimlerinizden biraz daha farklı olacaktır. Bebeğiniz için seçeceğiniz ürünlerin, onların sağlığına uygun olarak tasarlanması gerekir. Boyar maddelerin içerisinde ağır kimyasallar bulunmamalı. İçeriğinde ağır kimyasalların yer aldığı bebek mobilyaları, bebeğinizin sağlığı için tehlikeli olabilir.

OrganicEra, ürettiği her ürün için bebeğinizin sağlığını ve rahatını düşünen bir güven sağlar. OrganicEra online alışveriş sitesinden ulaşabileceğiniz mobilya ürünlerinin boyar maddeleri; kadmiyum, civa, krom, arsenik, kurşun, antimon, baryum gibi ağır metalleri içermez. EN71-3 gibi testlerden geçen ürünler, bebeğiniz için güvenli hale getirilir.

Ürünlerde, çevre ve insan sağlığı için tehdit oluşturmayan boyalar seçilerek su bazlı akrilik esaslı boya ve vernik uygulanır. Mobilyalarda ahşap kullanılarak bebeğiniz için organik bir ortam oluşturulur. Ahşaplar; meşe masif, mdf üzeri meşe kaplama veya mdf malzemelerden oluşmaktadır. E1 normuna uygunluğu belgelenen ürünlerdir. Sertifikalı ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz.

En Şirin Bebek Odası Mobilyaları

Bebeğinizin şirin dünyası için tasarlanan pembe rengindeki Edna Şifonyer Hasırsız bebek mobilyası toplamda üç bölmeden oluşmaktadır. 2 çekmecesi ve bir kapaklı bölmesi bulunan ürün, geniş bir kullanım alanı için tercih edilebilir. Ufak açık bir alanı bulunan şifonyeri küçük eşyalar için de tercih edebilirsiniz. Meşeden yapılma beyaz Eden Komidin, biri açık diğeri çekmece formunda 2 formuyla bebeğinizin başucuna koyabileceğiniz eşyalar için kullanışlı bir alternatif olarak öne çıkar.

Bebek mobilyaları tercihlerinizde OrganicEra’nın şık ve sertifikalı ürünlerini tercih ederek bebeğiniz için gereken özeni gösterebilirsiniz. Bebeğinizin dünyasına şirinlik katan bu ürünler, size özel fiyatlar ile online alışveriş mağazasında satışa sunulmaktadır. Şimdi dilediğiniz ürünü kolayca satın almak için Bebek Mobilyaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.