Sıralama

Bebek Mama Vakti

Emzirme, anne ve bebek arasındaki duygusal bağın gelişmesinde ve ilerlemesinde büyük etkiye sahiptir. Bebeğinizin gelişiminin desteklenmesi için anne sütü önemli bir yer tutar. Uzman görüşleri de bebeğinizin doğumundan itibaren ilk 6 ay, anne sütünün gerekli olduğunu vurgular. Anne sütü, bebekler için önemli bir yer tutsa da bazen anne sütü yetersiz gelebilir. Annenin sütünün az gelmesi veya bebeğin sağlığının anne sütü için elverişli olmadığı durumlarda takviye edici besinlere ihtiyaç duyulabilir. Bebek mamaları, anne sütünün yetersiz geldiği veya annede hiç süt olmadığı zamanlarda, ebeveynlerin tercih ettiği ürünlerdir. Bebeğinizin günlük besin ihtiyacını tümüyle karşılamanıza yardımcı olacak bebek mamaları, bebeğinizin gelişimini sorunsuz bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur.

Devam sütü ürünleri, bebeğiniz için tercih edebileceğiniz en sağlıklı ürünler arasındadır. Bebeğinizi destekleyen bu ürünler, organik içeriklere sahiptir. Organik ürünler, katkı maddesi olmayan ürünlerdir.

Organik Bebek Mama Ürünleri

Holle Organik Bebek Devam Sütü 2, bebeğinizin 6. Ayını doldurmasını takiben tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Bebek takip formülüne sahip ürün basit bir şekilde hazırlanmış biyodinamik bir süttür. Çocuğunuz 1 yaşını doldurduktan sonra tercih edebileceğiniz Holle Organik Bebek Devam Sütü – 3, yine basit bir formüle sahip biyodinamik bir süttür.

Organik olarak hazırlanan bu ürünler ile bebeğinizin gelişimini destekleyebilir ve onun tüm ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlayabilirsiniz. Biraz daha büyüyen bebeğiniz için mama zamanını daha keyifli hale getirmek ve onun gelişimini desteklemek için beslenme tabağı tercih edebilirsiniz. Beslenme tabağı ile bebeğinizin kavrama yeteneği artacaktır ve böylece kendi başına yemek yemesini destekleyebilirsiniz. Ceraware Mother’s Corn beslenme tabağı, BPA içermez. Kanserojen maddelerden, ağır metallarden ve benzeri kimyasal maddelerden arınmıştır. Sağlığa zararlı kimyasalları içermemektedir. Sıcak yiyeceklerle de güvenle kullanabileceğiniz ürünler, herhangi bir yan etki barındırmaz. Kolay kırılmayan yapıya sahiptir. Mikrodalga ile kullanılmaması ve bulaşık makinasında yıkanmaması önerilir. Toprakta çözülebilen yapısı ile geri dönüşümü mümkündür. Çocuğunuz Mother’s Corn ürünlerini güvenle ağızlarına alabilir ve oynayabilirler.

OrganicEra online alışveriş mağazası üzerinden tüm bu ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Mama Vakti sayfasını ziyaret ederek bebek maması çeşitlerine ve diğer ürünlere göz atabilirsiniz.