Sıralama

Bebek havlusu

Banyo yapmak bebekler için oldukça eğlenceli bir etkinliktir. Suyla oynamaktan oldukça keyif alırlar. Bazı bebekler ise tersine küçük yaşlardan itibaren suyu sevmeyebilir. Bebeklerin banyo yapmaya karşı bakış açısı tamamen anne babaya bağlı olan bir durumdur. Banyo yapmayı bir aktiviteye çeviren ebeveynler sıkıntı yaşamaz. Bebeğin bu durumdan keyif alması için malzemeler kesinlikle doğru seçilmelidir. Özellikle su oyuncakları bebeğin ilgisini çekecektir. Bebek banyoyu mutlaka kendisine özel bir küvette yapmalıdır. Bu şekilde kendini daha mutlu hisseder.

Bebek Banyo Havlusu

Bebeğinizin banyo eşyaları keyifli olmasına ek olarak özel ve sağlıklı da olmalıdır. Bebeğiniz için bebek havlusu seçerken yumuşak yüzeye sahip havluları seçmelisiniz. Havlu vücudu tahriş etmeyen bir kumaştan üretilen, anti alerjik, anti bakteriyel özellikleri barındırmalıdır. Pamuklu ve suyu emen bir bebek havlusu olmalıdır. Bunun özellikler dışında bir ürün tercih edilirse bebeğin cildi tahrişe ya da beklenmeyen bir reaksiyona uğrayabilir. Bebek havlusu sıklıkla temizlenmelidir. Havlu ıslandığı zaman bakteri üreten bir yapıya bürünebilir. Bu sebeple ıslandığı zaman çamaşır makinesi içinde uygun devirde yıkanmalıdır. Asılıp kurutulmalı ve nem olmayan, ışık görmeyen bir yerde muhafaza edilmelidir. Sonuç olarak banyo havlusu seçerken bebeğin cildine zarar vermeyen, tahriş etmeyecek bir yapıya sahip olması önemlidir. Bu yüzden mutlaka pamuklu bir kumaşı olmalı ve bebeği kurularken yüzde yüz etki göstermelidir. Bunun yanında beyaz ya da krem gibi açık renkli havlular tercih edilirse daha kolay temizlenebilir.

Organik Bebek Havlusu

Sitemizde bebeğiniz için en uygun bebek havlusu çeşitlerini bulabilirsiniz. Unutmayın bebeğiniz suyu severse sıkıntı yaşadığınız durumlarda suyun altına sokmanız hem onu hem de sizi rahatlatacaktır. Ancak bebek sudan hoşlandığı kadar kurulandığı üründe de hoşlanmalıdır. Bu yüzden doğru bebek havlusu seçilmelidir.