Sıralama

Organik Bebek Havlusu

Yeni doğan bebeğin hijyeni ve bakımı konusunda, annelerin oldukça titiz bir yaklaşım sergilediği görülebilir. Ebeveynlerin ilk zamanlarda en çok zorlandığı konulardan biri ise bebeklerinin banyo zamanları olacaktır. Nasıl banyo yaptırılması gerektiği ve üstüne eklenen onları düşürme ve hasta olmaları gibi tedirginlikler, tedbirli olmayı beraberinde getirecektir. Aynı zamanda bu tedbirleri alırken, kullanılacak banyo malzemeleri için de seçici olmak gerekir. Bebek havlusu seçerken bebeğinizi iyi bir şekilde saracak ve onların vücut ısılarını dengede tutacak seçimlere yönelebilirsiniz.

Çocuğunuzun kendine ait bir banyo havlusunun olmasına özen göstermeniz gerekir. Herhangi bir havlunun kullanımı, bebeğinizin cildinde tahrişlere sebep olabilir. Onlar için alabileceğiniz bir bebek havlusu ile onların hijyenini ve konforunu sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerin kalitesi, konforu ve yumuşaklığı gibi pek çok detaya dikkat etmeniz gerekecektir. Onlar için seçeceğiniz ürünlerde organik ürünlere yönelerek, daha konforlu ve doğal alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Bebeğinizi kurularken nemi ve ıslaklığı rahat bir şekilde emebilecek ürünler tercih edebilirsiniz. Bebeklerinizin boyutuna özel olarak üretilen bu ürünler ile onların bakımını yapmak oldukça kolay bir hale gelecektir. Bebeğinizin başını da saracak ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece ısı değişimlerine karşı bebeğinizi korurken daha sıkı önlemler alabilirsiniz. Organik bebek havlusu çeşitleri, OrganicEra online alışveriş mağazasında siz ebeveynler ve bebekler için sunulmaktadır.

Yumuşacık Bebek Havlusu Çeşitleri

Bebeğiniz için seçebileceğiniz organik bebek banyo havlusu çeşitleri, yumuşacık dokularıyla onların hassas ciltleriyle uyum sağlar. Müslin, Somon rengi model ile banyo sonrası onu sıcacık sarabilirsiniz. Müslin Aqua modeli ile su rengi bir modeli tercih edebilir veya hoş bir gri tonuyla bezenmiş diğer bir ürüne yönelebilirsiniz. Daha farklı ve çeşitli modelleri tercih etmek istiyorsanız, Panda nakışlı modeller ile onların sevimliliğine sevimlilik katacak pembe renkli bir modele yönelebilirsiniz. Bu modelin bej rengine de yine online vitrinden kolayca ulaşabilirsiniz. Beach desenli setler de diğer alternatifler arasında yer almaktadır. Ekru renkli bu modeli inceleyebilir ve dilerseniz birkaç adımda kolayca sipariş verebilirsiniz. Çiçek desenli modeller ile pembe ve hoş bir modele göz atabilir veya daha şirin bir model olan ayıcıklı panço şeklindeki organik bebek havlusu çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bebeğiniz için dilerseniz düz modelleri tercih edebilir dilerseniz daha renkli modellere yönelebilirsiniz.

%100 organik yapıdaki bu ürünler, GOTS sertifikalı ürünlerdir. Sıfır kimyasal ile üretilen ürünler, %100 organik pamuk ile yapılmıştır. Boyar maddeler ise sertifikalıdır. 200’den fazla ürün çeşidi ile öne çıkan OrganicEra, sunduğu ürün çeşitliliği ile de sizlerin rahatı, konforu ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmektedir. OrganicEra olarak sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünlere göz atmak için şimdi bir tık ile sayfamıza göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlı organik ürünler ile siz ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaç duyduğu ürünlere ulaşabilirsiniz.