Sıralama

Organik Güneş Kremi

Güneş ışınlarının teninizi ısıttığı sıcak bir yaz akşamı, sizin güzel bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Güneş, temelde faydalı olarak bilinse de birçok olumsuz etkiyi de sahiptir. Güneş ışınlarına gerekenden daha fazla veya direkt olarak maruz kalmak; cilt üzerinde lekelenmelere, foto yaşlanma, ton farklılıkları ve deforme bir cilde sebep olabilir. Bütün bu sonuçların yanı sıra, özellikle bebekler ve çocuklar için cilt kızarıklarına, tahrişe ve güneş yanıklarına sebebiyet verebilir. Güneşin olumsuz etkilerinden korunmak için güneş kremlerini tercih edebilir ve cilt sağlığınız konusunda tedbir alabilirsiniz. Günümüzde birçok kozmetik markasına ait güneş kremi çeşitlerinden bahsetmek mümkün olsa da, kimyasal içeriği sebebiyle özellikle hassas cilt yapısına sahip bebeğiniz veya çocuğunuz için farklı risk faktörleri doğurabilir.

Güneşin zararlı ışınlarından olan UVA ve UVB’den korunmak için kimyasal içeriği bulunmayan organik güneş kremi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. OrganicEra, organik güneş koruyucu ve güneş kremi çeşitleriyle sizlere sertifikalı ve güvenilir ürünler sunar. OrganicEra güvencesiyle sahip olabileceğiniz bu ürünler bebeğinizin cilt sağlığını etkili bir şekilde korumanıza yardımcı olur. Kokusuz formüle sahip birçok ürün, mineral desteği ve bitkisel içeriği ile ebeveynlerin güvenini kazanmayı başarmaktadır. OrganicEra bünyesinde sizlere sunulan organik güneş kremi markaları arasında; Badger, Bioplante, Trubaby ve TruKid yer alır.

Organik Bebek Güneş Kremi Çeşitleri

Badger organik güneş kremi, kokusuz ve sade yapısıyla yetişkinler için üretilmiş ürünlerden bir tanesidir. %100 doğal ve %98 organik yapısıyla sertifikalı ürünler arasındadır. Kimyasallardan arınmış olan bu ürün suya karşı bir süre dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. İçeriğinde organik ayçiçeği, balmumu, seabuckthorn ve vitamin E barındırır. Çocuklar için üretilmiş bir diğer ürün ise Trukid markasına ait mineralli ürün çeşididir. SPF 30 korumalı bu losyon, tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış formüle sahiptir. Gluten içermez ve yapay kokulandırıcılar yer almaz. Aynı markaya ait bir diğer losyon ise suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. 100 ML’lik ambalajlara sahip ürünlere OrganicEra online alışveriş mağazasından ulaşabilirsiniz.

Trubaby’e ait organik bebek güneş kremi, SPF 30 özelliğindedir. 0-2 yaş grubu bebeklerin güneşten korunması konusunda yardımcı olur. Tamamen doğal içeriğe sahip bu ürün; paraben, SLS, glute ve diğer yapay içerikli maddeler kullanılmadan üretilmiştir. Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bir diğer marka Bioplante’dir. Markaya ait ürün organik mersin yaprağı suyu içerir. SPF 30 koruma sağlar. 100 ML’lik ambalajlar halinde sizlere sunulmaktadır.

Bebeğiniz için tercih edebileceğiniz organik bebek güneş kremi ürün çeşitlerine OrganicEra online mağazasından oldukça uygun fiyatlara kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca, yetişkinler ve çocuklar için üretilmiş diğer güneşten korunma ürünlerini ilgili kategoriden keşfedebilirsiniz. Tüm ürünler için Bakım kategorisi altında yer alan Güneş Koruma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. OrganicEra ile birçok organik ürüne uygun fiyatlar eşliğinde ulaşabilirsiniz.